Pomadë për thembra

Pomadë për thembra

Lëkura e thembrave është më e trashë se në pjesë të tjera të trupit, ndaj duhet trajtuar me krem specifik.

Formulë eksfoljuese, me veti keratolitike, zbutëse dhe ushqyese.

Ndihmon në largimin e qelizave të vdekura, hidraton dhe zbut lëkurën e thatë e të trashë të thembrave edhe  në rastet e çarjeve.

Me acid salicilik në përmbajtje, që i jep formulimit vetitë eksfoljuese, vaj bajame, lanolinë dhe vazelinë që zbusin dhe hidratojnë lëkurën.

E përshtatshme për thembrat e çara ose të ashpra dhe pjesë të veçanta të këmbëve, me lëkurë të trashur dhe tendencë për formim kallosh.

Klikoni këtu nëse dëshironi ta porosisni online.