Krem ushqyes për fytyrën

Krem ushqyes për fytyrën

Trajtim i përditshëm hidratues dhe ushqyes për lëkurën e thatë.
Formulim me bazë të yndyrshme, i pasur me lëndë ushqyese për lëkurën.

Me vitaminë E me efekt antioksidant, hidratues, rigjenerues dhe mbrojtës nga dëmtimet e rrezatimit diellor.


Me vaj bajame me efekt zbutës, ushqyes, elastifikues.

I përshtatshëm për lëkurë të thatë.

Klikoni këtu nëse dëshironi ta porosisni online.