MARTIDERM BEAUTY EVENT

MARTIDERM BEAUTY EVENT

Nuk ka mënyrë më të mirë për të pritur festat e fundvitit, sesa me një event përkujdesi lëkure me Martiderm.

Skintest dhe konsultë falas mbi problematikat e lëkurës.
Trajtim fytyre falas
Ulje e dhurata për çdo blerje

Ju presim
🗓️ 18 Dhjetor 📍 Farmaci Daja 2 (Rr. e Elbasanit)
🗓️ 19 Dhjetor 📍 Farmaci Daja (Në Bllok, Rr. Andon Zako Çajupi)

⏰ Ora 16:00-20:00
Rezervoni orarin tuaj!
☎️ 0675013331
☎️ 0675013332