SHËN VALENTIN OFERTA

SHËN VALENTIN OFERTA

Këto OFERTA do të të vjedhin zemrën 🎁

Eja dhe zgjidh dhuratën ideale për njeriun e zemrës 💐

Na vizito në farmaci ose bli online në FarmaOn.al

  • 30% ULJE-> Avene, Lierac, Phyto, Novexpert, Jowae, Klorane, Korff, Rilastil, Bionike, Janssen Cosmetics, Teoxane
  • 25% ULJE -> Uriage, Martiderm, Neostrata
  • 20% ULJE -> Toskani, Ahava, Caudalie, Sesderma
  • 15% ULJE -> Daja Galenic