FLASH SALE

FLASH SALE

Ulje flash vetëm pak ditë në markat kryesore dermokozmetike.

Nxito të përfitosh deri 40% ULJE në produktet e preferuara.

Oferta të vlefshme në farmaci dhe online në FarmaOn.al

 • Aesthetico   25%
 • Bioderma   40%                
 • Bioscalin    25%
 • Dermedic   30-40%
 • Germaine de Capuccini  30%
 • Jowae              30%
 • Korff             30-40%
 • Lierac            30%
 • Neostrata  25%
 • Novexpert         30%
 • Nuxe                    30%
 • Phyto                   30%
 • Pharmaceris         25-50%
 • Rilastil                  30-40%
 • Skin Tech            30%
 • Toskani                20%
 • Teoxane              30%
 • URIAGE               25-30%

Ofertë e limituar.