Tel:+355 4 2340 339

[email protected]

Kreu - Dermokozmetikë

Dermokozmetikë

Dermokozmetika zë një vend të rëndësishëm në farmacinë tonë. Ajo përfshin produkte që trajtojnë patologji të ndryshme të lëkurës, ashtu sikurse shumë produkte për mirëmbajtjen e saj.

Ne disponojmë linjat më të mira dermokozmetike, me produkte hipoalergjike për lëkura të ndjeshme, për pastrimin, hidratimin e lëkurës, parandalimin dhe trajtimin e rrudhave, produkte kundër njollave, kremra për lëkurat kuperoze, produkte për trajtimin e akneve, lëkurës atopike etj.

Kujdesje e personalizuar

Ju ndihmojmë përmes këshillave të personalizuara, të bëni zgjedhjen e duhur, për të pasur gjithnjë lëkurë të shëndetshme dhe të kuruar.

Ekzaminime dhe Oferta

Herë pas here, në farmacitë tona do të keni mundësi të përfitoni ekzaminime falas apo oferta në produkte dhe linja të caktuara, në eventet promocionale që zhvillohen. Për më shumë informacion, ju ftojmë t’i drejtoheni stafit.

Markat Tona

Linjat farmaceutike
Avene, Vichy, Lierac, Aderma, Ducray, Korf, Bioclin, Rilastil, La Roche-Posay, Bioderma, Germinal, Bionike, Nuxe, Froika, Noreva, Skin Code, Dermeden, Derma.E, Catalysis, Guam, -417, Sebamed, FrezyDerm, ACM, Sinchroline, Genove, Onagrine, Galenic, Pharmasept, Delifab, Cera di Cupra, Nivea, Janssen Cosmetics, ESI, Evdermia Dermaceuticals, Isispharma, Aesthetico, Kleraderm, Dr.Grandel, Fillerina, Teoxane, Polysianes.