Tel:+355 4 2340 339

[email protected]

Oferta

Plot produkte në ofertë dhe evente të shpeshta për markat e dermokozmetikës ju presin pranë farmacisë sonë.

Na ndiqni për të përfituar promocione, ulje, dhurata, trajtime dermatologjike apo vizita dermatologjike falas.

BLACK FRIDAY Beauty EVENT

Po sikur t’ju themi se përveç super uljeve të BLACK FRIDAY mund të përfitoni edhe skintest FALAS & dhurata?

▪️Black Friday Event▪️
23-24 Nëntor

Na vizitoni në farmaci & përfitoni:

✔️35% ULJE – Avene, Ducray, Klorane, A-derma
✔️40% ULJE – në sete produktesh të përzgjedhur të markave të mësipërme
✔️Skintest -analizë të detajuar të lëkurës FALAS
✔️Dhurata & produkte testues

📍E mërkurë 23 Nëntor, ora 16.00-20.00 – Farmaci DAJA (ish Blloku)
📍E enjte – 24 Nëntor, ora 16.00-20.00 – Farmaci DAJA 2 (Rr.Elbasanit).

Ju presim❤️

BIODERMA & BIOMD EVENT

Mos prit Black Friday për blerjet e tua!

Këtë event Bioderma vjen me ulje speciale për ty!

Bëhu pjesë e eventit dhe përfito…

 

Skintest & konsultë dermatologjike FALAS  me Dr. JONARA HOXHA

35% ULJE në çdo blerje #BIODERMA

30% ULJE në çdo blerje #BIOMD

 

 

Eja merr këshilla të vlefshme & përfito me super çmim produktet e preferuara të kujdesit ndaj lëkurës.

 

Të presim të mërkurën, dt. 16 Nëntor, ora 16.00 – 20.00

Farmaci “DAJA 2” (Rr. Elbasanit)

Prenoto konsultën tënde!

URIAGE BEAUTY EVENT

Nëse je një përdorues i produkteve Uriage apo ke kuriozitet të provosh këtë linjë…
Nëse ke probleme me lëkurën dhe ke nevojë për një mendim të specializuar…
Atëherë të sugjerojmë të mos mungosh në eventin në bashkëpunim me Uriage Albania 💙
✨Skintest – analizë e detajuar e lëkurës FALAS
✨Konsultë dermatologjike FALAS me Dr. Driada PREZA
✨20% ulje në çdo produkt Uriage.
E hënë, 14 Nëntor
Ora 16.00-20.00
Farmaci Daja në Bllok
Prenoto konsultën tënde në një nga numrat tona të kontaktit.
+35542222859
+355675013331
Të presim 💙

Kliko këtu për t’u njohur me produktet URIAGE.

Kushtuar kujdesit ndaj lëkurës

Të enjten dt. 10 Nëntor ju ftojmë pranë FARMACI DAJA (Rr. Elbasanit) në një ditë të veçantë, dedikuar lëkurës dhe kujdesit ndaj saj.

Organizuar në bashkëpunim me Vichy Albania & La Roche Posay Albania.

 

Skintest FALAS

Dhurata me blerje

25% ULJE për produktet Vichy & La Roche Posay 

 

Ju presim të enjten gjatë gjithë ditës.

Skintest ora 16.00-20.00.

ULJE e vlefshme edhe në FarmaOn.al në dt 10-11 Nëntor.

 

Mos mungo!

 

 

 

Beauty Day me SKINCODE

Për të gjithë klientët besnikë të #SKINCODE por jo vetëm, vjen sërish eventi “Beauty Day”
Na vizitoni & njihuni nga afër me produktet & risitë nga Skincode.
Njihuni me lëkurën tuaj, gjendjen dhe nevojat e saj falë analizës së detajuar (skintest).
Përfitoni me ulje produktet tuaja të preferuara.
Ju presim në:
📅 3 Nëntor
⏰ 15:00-20:00
📍 Farmaci Daja (Rruga e Elbasanit)

Skin test FALAS

🛍-25% ulje per çdo blerje
💝Dhurata me blerje
Rezervoni orarin tuaj në numrin 0675013332 ✨

ULJE e vlefshme edhe në Farmaci Daja (ish Blloku) & online në FarmaOn.al.

Skintest & Vizitë dermatologjike FALAS

Dëshironi të informoheni më shumë për lëkurën tuaj dhe përkujdesjen e duhur ndaj saj?

Atëherë ju mirëpresim në eventin e realizuar në bashkëpunim me Bio Balance⚡️

– Skintest FALAS
– Konsultë dermatologjike FALAS me Dr. Amarda Cenko
– 15% ulje në çdo produkt Biobalance

 

🗓️ E mërkurë, 19 Tetor – Farmaci ‘Daja 2’ (rr.Elbasanit)
🕰️ Ora 17.00-21.00

📞Prenotoni konsultën tuaj!

KONSULTË DIETOLOGJIKE & MATJE E PARAMETRAVE TRUPORË

Bëhu pjesë e eventit të rradhës në bashkëpunim me Dimagra Albania.

Njihu me gjendjen e organizmit, mëso më shumë për moshën metabolike, peshën ideale, masën dhjamore & atë muskulore etj.

Merr këshillat e duhura nga dietologia profesioniste, për të përmirësuar shëndetin dhe për të arritur në peshën e dëshiruar.

Na vizito në farmaci dhe përfito:
✔️Analizë të parametrave truporë FALAS
✔️Konsultë me nutriocioniste FALAS
✔️10% ULJE për produktet DIMAGRA

E martë, dt. 20 Shtator 2022, ora 16.00-20.00.

Prenoto konsultën tënde!

 

CAUDALIE Beauty Event

Si thoni për një pasdite chic, një eksperiencë unike franceze të kujdesit të lëkurës ?

Konsulta dhe analizë lëkure falas nga ekspertë të huaj e vendas!
Ulje, dhurata e testim produktesh, për ju adhuruesit e rrushit!

🗓 27 Qershor ora 16:00-20:00
📍Farmaci Daja në Bllok

 

 

 

 

 

Ju presim!

SKINCODE Beauty Day

Si thoni të kalojmë së bashku me @skincode_albania një ‘Beauty Day’?
👩🏼‍⚕️Skin test FALAS
🛍-25% ulje per cdo blerje
💝Dhurata me blerje
Rezervoni orarin tuaj në numrin 0675013331 ✨
📅 14 Qershor
⏰ 16:00-20:00
📍 Farmaci Daja në Bllok

ULJE e vlefshme edhe në Farmaci Daja 2 (Rr. Elbasanit) & online në FarmaOn.al.

Festë me Chicco & Plasmon

Plasmon dhe Chicco ka menduar për të surprizuar më të vegjlit këtë 1 Qershor🎉

🎈10% ulje në cdo produkt Plasmon dhe Chicco
🎈Shumë dhurata e surpriza për vogëlushët
🎈1 Qershor, prej orës 17.00-20.00 në Farmaci “Daja” (ish Blloku) dhe Farmaci “Daja 2” (Rr. Elbasanit).

Ju presim!

1 Qershor -OFERTA

1 javë OFERTA dedikuar vetëm fëmijëve!

30 Maj- 5 Qershor

Deri 40% ULJE në produktet për fëmijë.

Dhurata & surpriza për vogëlushët!

 

Na vizito në farmaci ose bli online në FarmaOn.al

Uriage Event

Dëshiron të informohesh më shumë për lëkurën tënde dhe përkujdesjen e duhur ndaj saj?
Atëherë të presim në eventin në bashkëpunim me Uriage 💙
✨Skintest FALAS
✨Konsultë dermatologjike FALAS me Dr. Driada Preza
✨20% ulje në çdo produkt Uriage.
E enjte, 19 Maj
Ora 16.00-20.00
Farmaci Daja në Bllok
Prenoto konsultën tënde në një nga numrat tona të kontaktit.
+35542222859
+355675013331
Të presim 💙

Kliko këtu për t’u njohur me produktet URIAGE.

Konsulta dietologjike FALAS

Bëhu pjesë e eventit të rradhës në bashkëpunim me Dimagra Albania.

Njihu me gjendjen e organizmit, mëso më shumë për moshën metabolike, peshën ideale, masën dhjamore, masën muskulore etj.

Merr këshillat e duhura nga dietologia profesioniste për të përmirësuar shëndetin dhe për të arritur në peshën e dëshiruar.

 

Na vizito në farmaci dhe përfito:

Analizë të parametrave truporë FALAS

Konsultë me nutricioniste FALAS

10-15% ULJE për produktet DIMAGRA

 

E hënë, dt. 16 Maj 2022, ora 16.00-20.00

 

Prenoto konsultën tënde!

Uriage Skincare Event

Nëse dëshiron të mësosh më shumë për lëkurën tënde dhe përkujdesjen e duhur ndaj saj, na vizito në farmaci dhe bëhu pjesë e eventit Uriage :

 

Skintest FALAS- analizë e detajuar e lëkurës dhe evidentim i problematikave të saj;

Konsultë dermatologjike FALAS me Dr. Dorina HAJRO;

15-20% ULJE në çdo product URIAGE.

 

Uriage – markë franceze dermokozmetike me produkte të formuluara me ujë termal, për trupin dhe fytyrën, për të gjithë familjen.

Hidratim, veprim parandalues i rrudhave, mbrojtje ndaj diellit, trajtim dhe mirëmbajte e lëkurës me akne, lëkurës atopike dhe asaj të ndjeshme.

Kliko këtu për t’u njohur me produktet #Uriage.

 

 

E enjte, 21 Prill, ora 16.00-20.00

Farmaci Daja 2 (Rruga e Elbasanit).

 

Prenoto konsultën tënde në një nga format tona të kontaktit.

Të presim!

Health Aid Event

Për të gjithë ju që jeni interesuar, eventi i shëndetit vjen sërish.

Në bashkëpunim me Health Aid organizojmë:

Matje e niveleve të vitaminave dhe mineraleve në organizëm, këshilla për suplementet e nevojshme dhe jetesë të shëndetshme.

Njihuni me nivelet e vitaminave dhe mineraleve në organizmin tuaj dhe nevojat e tij!

 

 • Konsultë FALAS me Dr. Eni Pulla
 • Matje e vitaminave dhe mineraleve
 • 10% ulje në çdo blerje Health Aid ( e vlefshme edhe per blerje online në FarmaOn.al në dt. 04-10 Prill).

 

E hënë, dt. 04 prill – Farmaci Daja (Pranë shkollës “Edit Durham”, në zonën e ish-Bllokut).

Ora 16.00-20.00

Prenotoni konsultën tuaj !

 

Dimagra Event

I pari event i këtij lloji në Farmaci Daja.

Nëse je mbipeshë, nëse synon peshën ideale, nëse kërkon të njohësh gjendjen e organizmit (masën dhjamore, masën muskulore, moshën metabolike etj), ky event është pikërisht për ty!

Na vizito në farmaci dhe përfito:

Analizë të parametrave truporë FALAS

Konsultë me nutricioniste FALAS

10% ULJE për produktet DIMAGRA

 

E mërkurë, 16 Mars, ora 16.00-20.00 – Farmaci “Daja” (Ish Blloku)

E enjte, 17 Mars, ora 16.00-20.00 – Farmaci “Daja 2” (Rr. e Elbasanit)

 

Rezervo konsultën tënde!

 

 

 

Eventi i matjes së vitaminave dhe mineraleve

Dëshironi të dini më shumë për nivelet e vitaminave dhe mineraleve në organizëm?

Në bashkëpunim me Health Aid organizojmë eventin kushtuar shëndetit dhe mirëqenies.

Njihuni me nivelet e vitaminave dhe mineraleve në organizmin tuaj dhe nevojat e tij!

 

 • Konsultë FALAS me Dr. Eni Pulla
 • Matje e vitaminave dhe mineraleve
 • 10- 15% ulje në çdo blerje Health Aid ( e vlefshme edhe per blerje online në FarmaOn.al në dt. 17- 20  Shkurt).

 

E enjte, dt. 17 shkurt – Farmaci Daja 2 (Rr. Elbasanit)

Ora 16.00-20.00

Prenotoni konsultën tuaj !

 

 

SKIN CARE EVENT

Si thoni për një pasdite kushtuar bukurisë, lëkurës dhe kujdesit ndaj saj?

Po për skin test FALAS  dhe këshilla të specializuara për ju nga mjekja dermatologe?

 

Organizojmë në bashkëpunim me Filorga Albania eventin kushtuar kujdesit të lëkurës dhe markës prestigjioze dermokozmetike Filorga.

 

Skin test FALAS
Konsultë me mjeken dermatologe MD PHD Arjola NANO
Deri 20% ULJE në produktet Filorga.

 

Na vizitoni p%r t’u njohur nga afër me Filorga- markën që ka shndërruar bukurinë në shkencë, lider botëror në produktet anti-rrudhë.

 

E enjte 10 shkurt 2022, ora 16.00-20.00.

Farmaci DAJA 2 (Rr. e Elbasanit).

Rezervo konsultën tënde!

 

Ofertë e vlefshme edhe për blerje online në FarmaOn.al në datat 10-14 shkurt 2022.

 

 

Event Festiv

Plot dhurata për ju & vogëlushët tuaj….

Na vizitoni në farmaci në datat 27-28 dhjetor & përfitoni me super ulje produktet e higjienës për bebe #Mustela & gjithashtu çdo produkt që ju nevojitet për kujdesin ndaj lëkurës #Nuxe & #Topicrem.

35%ULJE në çdo blerje

MUSTELA  NUXE  TOPICREM

E hënë dt. 27 Dhjetor – Farmaci “DAJA 2”

E martë dt. 28 Dhjetor – Farmaci “DAJA”

Mos mungoni!

Bli online në FarmaOn.al

Festo me BIODERMA

Këtë fundvit Bioderma ka menduar një dhuratë speciale për ty!

Bëhu pjesë e eventit të fundvitit dhe përfito…

 

35-40% ULJE në çdo blerje

 

Eja merr me super çmim produktet e preferuara të kujdesit ndaj lëkurës.

 

Të presim të mërkurën, dt. 22 Dhjetor.

Farmaci “DAJA 2” (Rr. Elbasanit)

EVENT FESTIV

Dhuratat & eventet këtë fundvit vazhdojnë!

 

Ejani zgjidhni produktet e preferuara për fytyrën, trupin & flokët apo dhuratat për njerëzit e dashur!

35% ulje në çdo blerje

AVENE, A-derma, Ducray, Klorane, Elancyl, Biorga

 

 

E hënë, dt. 20 dhjetor Farmaci Daja 2 (Rr. Elbasanit)

E martë dt. 21 dhjetor Farmaci Daja (Bllok)

 

Ju presim!

Këshillim FALAS

Është momenti t’i kushtoni rëndësi shëndetit tuaj!

Të mërkurën & të enjten ju ftojmë të na vizitoni pranë farmacive Daja dhe të përfitoni:

 

Matje e vitaminave dhe mineraleve

Matje e tensionit arterial dhe glicemisë.

Konsultë me mjeken Dr. Driada PREZA

15% ULJE në çdo produkt SOLGAR

 

Farmaci “DAJA”        E mërkurë, dt. 15 Dhjetor, ora 15.30-19.30

Farmaci “DAJA 2”    E enjte, dt.16 Dhjetor, ora 15.30-19.30

 

Prenotoni konsultën tuaj!

Pasdite Chic me Caudalie

Po ti, ke dëshirë të provosh eksperiencën më të veçantë skincare?

Nëse po, të ftoj të vish tek farmaci Daja, ditën e hënë, dt. 13/12/2021, për një skintest- analizë të thellë të lëkurës, një bisedë mes vajzash dhe një testim të magjisë që ofron Caudalíe 🍇

 

15% ULJE çdo produkt Caudalie
30% ULJE çdo produkt Dermedic

 

Bëhu pjesë e një eventi bukurie si asnjëherë me parëë…

Farmaci DAJA (pranë ish-Bllokut).

Ora 16:00-20:00

Skincode EVENT

Të enjten, dt. 9 dhjetor ju ftojmë të bëheni pjesë e eventit kushtuar markës zvicerane të dermokozmetikës #Skincode.

 

25% ULJE në çdo blerje

Skintest FALAS

Testim i produkteve & dhurata

 

Ejani të përfitoni një analizë të detajuar të lëkurës suaj dhe informacion mbi produktet që ju nevojiten sipas problematikave të vërejtura.

Ju presim pranë Farmaci DAJA 2 (Rr. Elbasanit).

E enjte, 9 Dhjetor 2021, ora 13.00-19.00.

 

Rezervoni një orar për skintest në një nga mënyrat tona të kontaktit!

ULJET e Black Friday kanë mbërritur

Uljet më të mira janë TANI!

Përfito nga çmimet promocionale për pak ditë!

Deri në 40% ULJE në produktet kozmetike…

Deri në 35% ULJE në produktet për fëmijë….

 

Na vizito në farmaci ose bli online në FarmaOn.al

 

TOSKANI Event

Çmime promocionale & mini-trajtime FALAS për fytyrën me produktet #Toskani.

 

Mbaj mend datën….e hënë, 22 nëntor 2021, ora 16.00 -20.00.

Farmaci “Daja” (ish Blloku).

 

Rezervo nië orar për mini trajtim fytyre #falas & njihu me produktet Toskani!

Përfito 15% ULJE në çdo blerje!

Të presim!

Eventi matjes së vitaminave dhe mineraleve

Informohu mbi nevojat e organizmit, vitaminat dhe mineralet për të cilat ai ka nevojë.

Në bashkëpunim me Health Aid organizojmë eventin e matjes së vitaminave dhe mineraleve.

Na vizito pranë farmacive tona dhe përfito:

Matje e vitaminave & mineraleve dhe konsultë me mjeken specialiste FALAS;

15% zbritje në çdo blerje;

 

Të presim:

Farmaci “Daja”       E martë,  16 Nëntor 2021, ora 16.00 – 20.00

Farmaci “Daja 2”    E mërkurë, 17 Nëntor 2021 ora 16.00 – 20.00

 

Rezervo konsultën tënde!

Uriage Event

Ju ftojmë në eventin e rradhës kushtuar markës franceze dermokozmetike URIAGE

Ejani të njiheni me markën më të re në Shqipëri, por me më shumë se 30 vjet eksperiencë në Europë.

Formuluar me ujin termal Uriage, të pasur me minerale unike që buron nga alpet franceze, produktet Uriage plotësojnë çdo nevojë të lëkurës.

Na vizitoni & përfitoni:

 

Konsultë dermatologjike FALAS me mjeke dermatologe

Këshilla mbi kujdesin ndaj lëkurës

Informacion dhe testim të produkteve Uriage.

 

Farmaci “Daja” (ish Blloku) – E mërkurë, dt. 03 Nëntor 2021, ora 16.00 – 20.00

Dr. Jorida MEMINI

 

Farmaci “Daja 2”, (Rr. Elbasanit), E enjte, dt. 04 Nënor 2021, ora 16.00-20.00

Dr. Elna ÇANO

 

Rezervoni konsultën tuaj!

Ju presim!

Dita e Diabetit

A e dini se diabeti është sëmundja që vret në heshtje?

Kujdesuni për shëndetin tuaj!

Në bashkëpunim me Accu Check organizojmë ditët kushtuar diabetit.

Bëhuni pjesë dhe përfitoni:

 

Konsultë me mjeken endokrinologe FALAS

Informim mbi rëndësisë e matjes së glicemisë dhe aparatet matëse

Matje e glicemisë FALAS

 

Farmaci “Daja” (ish Blloku) – E martë, dt. 12 Tetor 2021, ora 10.30 – 16.30

Dr. Ergita NELAJ

 

Farmaci “Daja 2”, (Rr. Elbasanit), E mërkurë, dt. 13 Tetor 2021, ora 09.00 – 15.00

Dr. Entela PUCA

 

Ju presim!

Dermedic Beauty Event

Ju ftojmë në eventin e bukurisë organizuar nga Dermedic!

Kujdesi ndaj lëkurës

Dermedic në bashkëpunim  me Farmaci Daja do të ofrojnë:

 • Skintest FALAS – analizën e lëkurës dhe konsultë me perfaqesuesen e brandit;
 • Këshilla, përcaktim i rutinës së kujdesit sipas nevojave të lëkurës tuaj;
 • Dhurata me blerje;
 • Ahh.. -30% ulje në çdo produkt!

 

E premte, 08/10/2021, ora 16:00-20:00;

Farmaci Daja ( Rr. “A.Z. Cajupi, Ish-Blloku)

Mos mungoni!

Korff & Rilastil SALE

30% ULJE….vetëm 3 DITË

Nxito të përfitosh me çmim promocional produktet e preferuara të kujdesit ndaj lëkurës & make up-it.

15-17 Shtator 2021

 

30% ULJE – çdo produkt #Rilastil

30% ULJE – çdo produkt #Korff

 

*Nuk përfshihen në ofertë produktet Limited Edition me çmim promocional dhe setet me produkte falas.

OFERTË e vlefshme për blerje në Farmaci DAJA & Farmaci DAJA 2 dhe për blerje online në FarmaOn.al

Toskani Open Day

Si thua për një konsultë me mjeken dermatologe dhe mini trajtim për fytyrën FALAS ?

 

Të ftojmë të jesh pjesë e Toskani Open Day!

Nëse ke njolla, akne apo probleme të tjera të lëkurës, ky event është pikërisht për ty!

 

 • Konsultë dermatologjike falas me Dr. Elna ÇANO
 • Këshilla të personalizuara dhe informacion mbi produktet
 • Mini trajtim për fytyrën FALAS me Toskani Cosmetics
 • ULJE për produktet TOSKANI
 • Sete me produkte FALAS

 

E enjte, 23 Shtator 2021, ora 17.00-20.00

Farmaci “Daja 2” (Rr. Elbasanit)

 

Rezervo konsultën tënde!

Skincode SALE

Për herë të parë në Farmaci Daja vjen eventi dedikuar produkteve #Skincode, markës zvicerane dermokozmetike.

 

Na vizito për të testuar produktet & përfito:

 

Skintest falas për të mësuar më shumë rreth nevojave të lëkurës suaj dhe produkteve që i nevojiten.

25% ULJE në çdo blerje Skincode

Produkte dhuratë.

 

E enjte, 24 Qershor, ora 15.00-20.00

Farmaci “Daja 2”, Rr. Elbasanit.

 

Për ju që nuk na vizitoni dot në farmaci, ulja do të jetë aktive edhe në dyqanin tonë online FarmaOn.al në datat 24-25 Qershor.

 

1 Ditë Super-Ulje

Ju ftojmë të na vizitoni pranë Farmaci “Daja 2”, të enjten në ditën kushtuar kozmetikës.

 

Këshilla të personalizuara mbi zgjedhjen e produkteve!

25% ULJE për çdo produkt Lierac, Phyto, Jowae.

 

Zgjidhni produktet e preferuara me ofertën më të mirë!

 

Ju presim, të enjten dt. 17 Qershor, ora 17.00-21.00.

Farmaci Daja 2 “Rr. Elbasanit”

 

Ulje e vlefshme edhe online në FarmaOn.al

Mos mungoni!

Eventi i Shëndetit

Këtë herë organizojmë “Eventin e Shëndetit” pranë Farmaci “Daja” ( ish-Blloku).

 

Bëhuni pjesë edhe ju për të mësuar më shumë rreth shëndetit, nevojave të organizmit tuaj dhe për të përfituar me çmim promocional suplementet e preferuara.

Në bashkëpunim me Solgar ofrojmë:

 

Matje të vitaminave dhe mineraleve  FALAS

Konsultë dhe këshilla të personalizuara me mjeken specialiste Dr. Eni PULLA.

15% zbritje për çdo produkt Solgar.

 

E martë, 15 Maj 2021

Ora 16.00 – 20.00

Farmaci “Daja” (zona e ish-Bllokut)

 

Për të rezervuar konsultën tuaj, kontaktoni në numrin 0675013331

Ulja e vlefshme edhe online në dt. 15 Maj në FarmaOn.al

Eventi i Fëmijëve

Festojmë sëbashku 1-Qershorin!

Na vizitoni në farmaci së bashku me fëmijët në datat 31 maj, 1 & 2 Qershor 2021.

Përfitoni nga uljet në produktet për bebe & fëmijë! Dhurata për të gjithë vogëlushët!

-30%  Mustela
-20% Biolane

-20%   Twistshake
-20%  Natursutten
-20%  Freezyderm Baby
-20%   Skincode baby

-10% të gjitha markat e tjera për fëmijë

-10% Suplementet për fëmijë.

 

Ju presim pranë Farmaci “Daja” dhe Farmaci “Daja 2” 

Bli online produktet tona në FarmaOn.al

 

Mustela Days

EVENT PROMOCIONAL me rastin e 1 QERSHORIT!

 

Në bashkëpunim me MUSTELA Albania organizojmë ditët kushtuar markës për fëmijë Mustela.

Na vizitoni të hënën dhe të martën, dt 31 Maj- 1 Qershor 2021 dhe përfitoni:

 

30% ULJE për të gjitha produktet

Dhurata për vogëlushët

 

Farmaci “Daja 2”  (Rr. Elbasanit).

 

Oferta është e vlefshme edhe online në  FarmaOn.al deri në 02. qershor 2021.

 

Matje e vitaminave & mineraleve

20 Maj @ FArmaci DAJA 2

Merr pjesë në eventin e shëndetit & mëso më shumë mbi nevojat e organizmit tënd, vitaminat dhe mineralet për të cilat ai ka nevojë.

Në bashkëpunim me markën Solgar organizojmë ditën kushtuar vitaminave, mineraleve dhe suplementeve ushqyese.

Na vizito pranë farmacisë tonë dhe përfito:

 

 • Matje e vitaminave & mineraleve  FALAS;
 • Konsultë dhe këshilla të personalizuara me mjeken specialiste Dr. Julinda FERRACAKU;
 • 15% zbritje për çdo produkt Solgar.

Farmaci “Daja 2”    E enjte, 20 Maj 2021 ora 16.00 – 20.00

Rezervo konsultën tënde!

Uljen mund ta përfitosh edhe për çdo blerje online në dt. 20-23 Maj në FarmaOn.al

Eventi i Shëndetit Oral

A e di rëndësinë e një shendeti të mirë dentar, në shëndetin e përgjithshëm dhe mirëqenien e organizmit?

 

Të ftojmë të bëhesh pjesë e ditës kushtuar kujdesit për dhëmbët dhe higjienës orale.

 

Vizitë dentare FALAS me Dr. Albina SHEHU.

Këshilla për përkujdesjen e duhur për dhëmbët dhe higjienën dentare.

10-15% ULJE për çdo produkt LACALUT.

 

E mërkurë, dt. 24 Shkurt, ora 16.00-18.30  –  Farmaci “DAJA 2” Rr. Elbasanit,

Rezervo konsultën tënde FALAS në një nga mënyrat tona të kontaktit.

 

Përfito nga uljet LACALUT në farmaci & në dyqanin tonë online FarmaOn.al

 

 

 

Dhurata speciale këtë Shën Valentin!

Ke menduar menduar si të bësh të lumtur njeriun e zemrës?

 

Përfito nga uljet në markat më të mira të dermokozmetikës.

01-14 Shkurt 2021

Na vizito në farmaci dhe mëso më shumë rreth ofertave.

Bli online në dyqanin tonë në web www.farmaon.al

Event Festiv

Dhuratat & eventet këtë fundvit nuk mbarojnë!

 

Ju ftojmë të bëheni pjesë e eventin festiv të fundvitit organizuar në bashkëpunim me Avene Albania!

Ejani zgjidhni produktet e preferuara për fytyrën, trupin & flokët apo dhuratat për njerëzit e dashur!

35% ulje në çdo blerje

AVENE, A-derma, Ducray, Klorane, Elancyl, Biorga

Deri në 50% ulje në artikuj të përzgjedhur

 

E martë, dt. 22 dhjetor Farmaci Daja 2 (Rr. Elbasanit)

E mërkurë dt. 23 dhjetor Farmaci Daja (Bllok)

 

Ju presim!

Ofertat festive të fundvitit

Festat po afrojnë!

Nëse po mendon për blerjet e festave dhe dhuratat për të bërë të lumtur njerëzit e dashur, ne kemi diçka për ty!

Ofertat festive kanë mbërritur!

Na vizito në farmaci  &  zbulo uljet!

Deri në 50% në markat më të mira dermokozmetike.
Plot ide për dhurata & sete me çmime promocionale.

 

50% Crescina

50% Fillerina Lip volume

25-40 % Derma-E

30% Bioderma

20% Avene, A-derma, Ducray, Klorane, Lierac, Phyto, Elancyl, Biorga, -417, Guam, Mustela, Biolane, Twistshake,  La roche posay, Vichy, Rilastil, Korff, Skincode, Bioderma, Bionike, Bioscalin, Nuxe

15% Jannsen

10% Noreva

Bli online në FarmaOn.al

 

Alta Natura Event

Suplementet ushqimore janë të rëndësishme për plotësimin e mungesave të vitaminave dhe mineraleve, që nuk i marrim dot nëpërmjet ushqimit dhe për të qenë të shëndetshëm!

 

Informohu mbi shëndetin tënd!

Bëhu pjesë e eventit kushtuar suplementeve Alta Natura dhe përfito!

 

Matje e vitaminave dhe mineraleve FALAS.

Konsultë Falas me mjeken specialiste Dr. Julinda FERRACAKU

15% Ulje për çdo produkt Alta Natura!

 

Eja të enjten, dt. 12 Nëntor, ora 16.00-20.00, pranë Farmaci “Daja” (Rr. Elbasanit).

Rezervo orarin tënd!

📱0675013332

 

Biolane Event

Nëse akoma nuk e njihni Biolane – markën franceze për higjienën e të porsalindurve & fëmijëve, ju ftojmë të na vizitoni pranë Farmaci “Daja 2” (“Rr. Elbasanit”), në ditët kushtuar Biolane.

 

Prej më shumë se 20 vitesh në treg, Biolane ka zhvilluar formula të bazuara në përbërës aktivë natyralë, të zgjedhur me rigorozitet, për t’u kujdesur në mënyrë optimale për lëkurën e ndjeshme të bebeve & fëmijëve.

Të formuluar në pH fiziologjik, produktet Biolane kanë 0% alkool, 0% parabene dhe 0% feniksietanol.

 

Kujdesni për të vegjëlit tuaj me produkte cilësore!

 

🎈 20-25% ulje për çdo produkt

🎁 Paktime dhuratë për blerje të dy produkteve

 

E enjte – E premte, dt. 15-16 Tetor 2020 pranë Farmaci “Daja 2” (Rr. Elbasanit)

 

Ju presim!

Event NOW

Në datë 14 korrik ju ftojmë në eventin kushtuar markës së suplementeve dhe vitaminave NOW.

Mineralometri, vitaminometri dhe konsultë me mjeken specialiste Dr. Julinda Ferracaku.

 

25% ulje për çdo produkt NOW

Ju presim:

Farmaci “Daja 2”

14 korrik, ora 17.00-21.00

 

Prenotoni konsultën tuaj!

 

 

 

Eventi i shëndetit

Mëso më shumë rreth shëndetit tënd!

Informohu mbi nevojat e organizmit, vitaminat dhe mineralet për të cilat ai ka nevojë, në varësi edhe të sëmundjeve nga të cilat vuan apo rrezikohesh.

Në bashkëpunim me markën Solgar organizojmë ditën kushtuar suplementeve ushqyese.

Na vizito pranë farmacive tona dhe përfito:

Matje e vitaminave & mineraleve dhe konsultë me mjeken specialiste FALAS;

10% zbritje për çdo produkt Solgar

Të presim:

Farmaci “Daja”       E hënë,  29 Qershor 2020, ora 17.00 – 21.00

Farmaci “Daja 2”    E martë, 30 Qershor 2020 ora 17.00 – 20.00

 

Rezervo orarin tënd!

Ofertat e nxehta të verës

Ofertat e verës kanë mbërritur!

Të dhurojmë  – Ulje në markat më të mira të dermokozmetikës!

 

-30% Produktet për mbrojtje ndaj diellit  Avene, Ducray, A-derma, Nuxe

-20% Produktet per mbrojtje ndaj diellit  Lierac, La Roche Posay, Vichy, Dr. Grandel, Rilastil, Korff.

*Per cdo 2 produkte Rilastil Solare përfiton FALAS 1 Rilastil Aftersun!

 

Për më tepër

-50% Polysiane          -30 % Elancyl              -20% Guam

-25% -417                      -20% Bioscalin          -20% Bioderma         

20% Bionike              15-20% Rilastil          15-20% Korff

-20% Skincode          -20% Mustela              -20% Twistshake

 

Çfarë pret? Ofertat më të mira janë tani.

 

Na vizito pranë Farmaci “Daja” ose bli online në FarmaOn !

 

 

 

 

Gëzuar 1 Qershorin!

1 Qershor – Dita Ndërkombëtare e fëmijëve!!

EVENT FESTIV

1-6 qershor 2020

Na vizitoni në farmaci së bashku me fëmijët. Zgjidhni produktet për ushqimin apo higjienën e tyre dhe përfitoni nga ofertat! Dhurata për të gjithë vogëlushët!

-20%   Bambo
-20%   Mustela
-20%   Twistshake
-25%   Avent
-20%   Klorane Bebe
-20%   Skincode baby

-10% Hipp, Plasmon, Chicco, Milupa/Aptamil, Nuk, Mister Baby, Trudi, Pampers, Freezyderm.

-10% Produktet e kujdesit oral për fëmijë
-10% Suplementet për fëmijë.

 

Ju presim pranë Farmaci “Daja” dhe Farmaci “Daja 2” 

Blini online produktet tona në FarmaOn

Shiko këtu ofertat!