Tel:+355 4 2340 339

[email protected]

Omega: Acidet yndyrore me kaq shumë përfitime për shëndetin

Omega-3, omega-6 dhe omega-9 janë acidet yndyrore më të njohura. Omega-3 dhe omega-6 janë acide yndyrore të pangopura, që kanë…
Më shumë

Higjena orale për bebet dhe fëmijët Këshilla për dhëmbë të shëndetshëm.

A e dini se përkujdesja për higjenën orale duhet të fillojë që në moshë fare të vogël? Ju mund të…
Më shumë

Zbokthi: Shkaqet dhe trajtimi

Zbokthi është një problematikë që prek kryesisht skalpin e kokës. Në momentin që një person ka zbokth është tepër e…
Më shumë

Ushqyerja me gji: Fakte dhe këshilla

Gjidhënie është procesi, gjatë së cilit një nënë ushqen me qumësht gjiri fëmijën e saj. Ushqyerja me gji ndihmon nënën…
Më shumë