Tel:+355 4 2340 339

[email protected]

Medikamentet e nevojshme gjatë pushimeve

Pushimet po afrojnë dhe po përgatiteni të udhëtoni drejt destinacionit tuaj veror? Ndoshta po pyesni se çfarë ilaçesh të vendosni…
Më shumë

Si të qëndrojmë të shëndetshëm gjatë verës

Stina e verës është periudha e pushimeve, detit, diellit dhe aktiviteteve në natyrë. Por temperaturat e larta në të cilat…
Më shumë